Студент-іноземець УжНУ: “У Луганську інколи доводилося платити 100 доларів, щоб скласти іспит”


На сайті Ukraїner нещодавно була опублікована стаття “Маленька Індія в Ужгороді”, у якій автори написали про враження студентів із Індії від навчання в обласному центрі Закарпаття.

У 2014 році індійських студентів із Луганська, Донецька та Криму перевели на навчання у Тернопіль, Львів, Ужгород та інші міста України.

За словами студентів, які вчилися в Луганську й через воєнні дії на Сході України перейшли до УжНУ, Ужгород – спокійніше місто, люди більш привітні.

Студент 6 курсу УжНУ Shikku Paulose розповідає, що після трьох років навчання в Луганську йому було важко уявити, що він переїде в якесь інше місто в Україні. Тепер він розуміє, що переїзд до Ужгорода – це найкраще, що могло трапитися з ним та іншими студентами з Індії:

Shikku Paulose, студент УжНУ“Ми тут отримуємо кращу освіту, живемо у кращих умовах, а ще нас оточують класні люди. Більшість наших викладачів мають європейську освіту та вільно говорять англійською”.

Хлопець зізнається, що у Луганську викладачі дуже любили американські долари:

“Інколи доводилося платити по 100 доларів, щоб скласти іспит. Викладачі казали про це прямим текстом. Це божевілля! Звичайно, не всі викладачі так робили, але було кілька справді проблемних”, – розповів Шикку.

Більше про враження індійських студентів читайте тут: Як живуть індійські студенти в Ужгороді.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Як живуть індійські студенти в Ужгороді
Наступний В УжНУ вручили дипломи близько ста фізикам-магістрам