Студент УжНУ представлятиме Україну на Чемпіонаті світу з паверліфтингу

Максим Офіцинський

У загальнокомандному заліку вітчизняної першості Ужгородський національний університет стараннями Олексія Якименка та Максима Офіцинського посів третє місце.

У спортивному комплексі Східноєвропейського національного університету, що в місті Луцьку, відбувся чемпіонат України з класичного паверліфтингу серед студентів ВНЗ. Наш університет на цих змаганнях представляли двоє спортсменів, котрі займаються у секції атлетизму факультету здоров’я та фізичного виховання під керівництвом старшого викладача кафедри фізвиховання Андрія Федорішка.

Першим вийшов на поміст 4-курсник факультету здоров’я та фізичного виховання УжНУ Олексій Якименко, який змагався у ваговій категорії до 66 кг. Незважаючи на те, що спортсмен є дебютантом всеукраїнських змагань, хлопець показав на них високий ступінь майстерності, успішно виконавши всі дев’ять залікових підходів, і з сумою триборства 467,5 кг став срібним призером чемпіонату України. Для цього йому довелося підняти у присіданні 165, в жимі лежачи – 102,5 і в становій тязі – 200 кілограмів.

А досвідчений турнірний боєць, майстер спорту України, 4-курсник економічного факультету Максим Офіцинський цього разу виступав у новій для себе ваговій категорії – до 83 кг. З першого ж підходу він захопив лідерські позиції, а піднявши у завершальних спробах 222,5, 142,5 і 230 кг, вперше став чемпіоном України серед студентів з сумою 595 кг.

Відзначимо, що спортсменам нелегко далася підготовка до турніру, адже такі змагання роками проводилися на початку грудня, а тепер довелося присвятити всі канікули цілеспрямованим тренуванням. Олексію ж ще й треба було зігнати 6 кг, щоб потрапити до своєї вагової категорії.

У загальнокомандному заліку Ужгородський національний університет посів третє місце, а Максим Офіцинський виборов право представляти Україну і наш виш на студентському Чемпіонаті світу, що відбудеться наступного літа у Чеській Республіці.

За інформацією старшого викладача кафедри фізичного виховання Андрія Федорішка, Медіацентр УжНУ