Студентка Ужгородського торговельно-економічного коледжу розробила новий туристичний маршрут (фото)


Початок маршруту - біля пам'ятника О. Духновичу
Початок маршруту - біля пам'ятника О. Духновичу

Студентка Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ спеціальності “Туризм” Ніколь Гартл створила оригінальний маршрут по Мукачеву.

Це було завданням практики. Першими слухачами та екскурсантами  стали студенти-туризмознавці цього навчального закладу та викладач туристичних дисциплін Олеся Бабич. Екскурсію проведено 29 травня 2018 року. Маршрут охоплював популярні об’єкти серед туристів, а також не дуже відомі.

Починався маршрут з пам’ятника О.Духновичу. Наступним об’єктом був будинок євреїв, які започаткували торгівлю в Мукачеві.  Особливою родзинкою екскурсії був будинок Ференца Ракоці та Ілони Зріні, у якому подружжя проживало під час будівництва Мукачівського замку. Отже, цей будинок старіший за замок. Ніколь розповіла про історію цієї будівлі. Сьогодні тут знаходиться Дитяча художня школа ім.Мігая Мункачі. Також екскурсанти пройшли біля відомих туристичних об’єктів центру Мукачева — пам’ятника Кирилу і Мефодію та пам’ятника сажотрусу Бертолону Товту.

Родзинкою екскурсії став будинок Ференца Ракоці та Ілони Зріні
Родзинкою екскурсії став будинок Ференца Ракоці та Ілони Зріні

Ніколь провела екскурсантів через парк Кузьми Скрябіна, названий на честь українського співака, котрий часто бував у Мукачеві. Завершилася екскурсія відвідинами парку атракціонів, повідомили в УТЕК КНТЕУ.

Завершилася екскурсія парком атракціонів
Завершилася екскурсія парком атракціонів

У парку атракціонів у Мукачеві

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Айтішники УжНУ мали виїзний майстер-клас у Хустській гімназії-інтернаті
Наступний ЗНО з української в Закарпатті складали майже 12 тисяч учасників