Студенти-інформатики УжНУ стануть експертами на всеукраїнській олімпіаді


УжНУ
Ужгородський національний університет

Одразу 10 кваліфікованих представників Ужгородського університету запрошено працювати у поважному журі IV етапу цьогорічних Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад.

Зокрема, відповідно до наказу МОН України, наші колеги представлені в кількох напрямах. Найбільше – з інформатики: завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій Олександр Міца, особливо приємно відзначити серед членів журі також студентів факультету інформаційних технологій Романа Рубаненка (ІІ курс) та Сергія Оришича (ІІІ курс), котрих запрошено як експертів в оцінці робіт учасників IV етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики. Тішить, що молодь Ужгородського університету так високо поцінована на загальноукраїнському рівні. Між іншим, хлопців уже вдруге залучають на цьому етапі учнівської олімпіади, повідомляють у Медіацентрі УжНУ.

У минулому Роман Рубаненко та Сергій Оришич були активними учасниками олімпіад з інформатики, тричі входили до числа переможців фінального етапу Всеукраїнської олімпіади, а Роман навіть двічі  ставав призером міжнародної олімпіади з інформатики.

Побажаємо ж усім нашим колегам успішно впоратися із завданнями, що перед ними постали, і запалити нові зірочки на олімпіадному небосхилі нашої держави.

За інформацією завкафедри інформатики
та фізико-математичних дисциплін УжНУ Олександра Лавера

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Як ужгородські школярі працювали з глиною під час арт-терапії (фото)
Наступний Німці розповіли в УжНУ, що їх шокувало на Закарпатті