Студенти-іноземці в Ужгороді допомагатимуть ромам


Студенти-іноземці в УжНУ

Днями на медичному факультеті відбулися відкриті дебати для обрання координатора комітету прав людини та миру (Standing Committee on Human Rights and Peace, SCORP) і заступника керівника UMSA-Uzhhorod від іноземних студентів.

Вибори відбулися за головування віце-президента UMSA Володимира Смоланки. Кожен з претендентів на посаду представив себе та свої плани на майбутню діяльність у цій галузі.

Заступником координатора UMSA Uzhhorod щодо роботи з іноземними студентами став Стефан Еванс. Хлопець забезпечуватиме контакт студентів-іноземців із комітетами UMSA-Uzhhorod та іншими локальними комітетами UMSA України.

Планує створити інтернет-спільноту, щоб поширювати інформацію про всі акції, які проводить UMSA-Uzhhorod, залучати студентів-іноземців до участі в цих акціях, а ідеї іноземних студентів доносити до організації UMSA.

На посаду координатора SCORP (Комітет захисту прав людини і миру, що займається питаннями дискримінації, расизму, захистом прав людини) обрали Акріті Маханта. Її заступниками стали Сумая Сурові та Крістогонус Еджіке.

Зокрема Акріті говорила про те, що має в планах допомагати ромському населенню Ужгорода, розповідати про їхні права, гігієну, зауважила також, що нерідко трапляються випадки, коли роми намагаються обікрасти людей, тож над вирішенням цієї проблеми теж треба працювати. Команда планує провести в Ужгороді акцію з вимірювання артеріального тиску та перевірки рівня глюкози в крові. Мають бажання залучати студентів у міжнародних програмах з обміну.

Ксенія Шокіна, Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Завтра на Закарпатті стартує ЗНО. Поради учасникам
Наступний Мукачівських школярів учать зберігати національні традиції