Студенти МДУ їдуть на конкурс дизайнерів у Словаччину


Молоді дизайнери в МДУ
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

Цього року весна виявилася насичена подіями для студентів інжененерно-технологічних спеціальностей факультету «Економіки, управління та інженерії» Мукачівського державного університету.

Він характеризувався приїздом Словацької делегації разом зі студентами з побратимського міста Пряшів, проведенням конкурсу студентських творчих робіт «Золоте Руно», організацією днів Гостинності факультету, участю в фаховій Олімпіаді серед студентів спеціальностей ТВЛП в місті Київ, багаточисельних Мастер-класів фахівців в галузі легкої промисловості.

Але однією з головних подій є підготовка до Міжнародного конкурсу Молодих дизайнерів «Modna Linia Mladych 2016» який відбудеться 15 квітня в місті Пряшів. У швейних лабораторіях кипить напружена робота студентів та викладачів з підготовки спільної колекції народного одягу, який реалізовується в рамках двосторонньої домовленості між кафедрами ТКШВ та ПО і Словацьким коледжем – SOSP.

Дизайн одягу в Мукачівському державному університеті

Часу залишається вже й не так багато, а зроблено вже й немало, пророблено великий обсяг попередньої роботи з створення ескізів моделей, вибору матеріалів, консультацій між сторонами-виконавцями проекту та здійснені двосторонніх візитів, повідомили в МДУ. Але студенти вже в очікувані мети – участі у міжнародному конкурсі, де їх колекції будуть представлені та оцінені поважним журі.

1
Прокоментувати!

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Мукачево Recent comment authors
  Subscribe  
новіші давніші найбільше голосів
Повідомляти про
Мукачево
Мукачево

Бажаємо успіху нашим дизайнерам!

Попередній На Закарпатті впроваджують навчання за методикою Метью Лімана
Наступний На площі Народній в Ужгороді відбудеться грандіозна виставка