Студенти розповіли ужгородським учням, чому варто обрати фах журналіста і рекламника (відео)


Зустріч із учнями Ужгородської ЗОШ № 2

Відділення журналістики УжНУ продовжує профорієнтувати абітурієнтів. Цього разу побували в Ужгородській загальноосвітній школі №20 І–ІІІ ступенів – ліцеї «Лідер» та Ужгородській загальноосвітній спеціалізованій школі І–ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів.

Учні радо й тепло зустріли майбутніх медійників, рекламістів і піарників. Спілкувалися в невимушеній атмосфері. Головними ораторами були студентки 4-го курсу відділення журналістики Валерія Зенинець та Мирослава Вербищук, котрі розповідали про особливості навчання й перспективи майбутніх працівників ЗМІ. Першокурсниця спеціальності «Реклама і зв’язки з громадськістю» Катерина Кузьміна інформувала про можливості працевлаштування, а також студентське життя піарників та рекламістів.

Крім того, у школі № 20 окремо виступила четвертокурсниця-журналістка Вікторія Кузіва, котра свого часу навчалася тут. Коротко згадала свій шлях у медіа й на власному досвіді довела, що журналістика – запитувана в суспільстві професія, тому проблем із працевлаштуванням не виникає. Головне – поставлена ціль і бажання її досягти!

У ЗОШ № 2 слово мала й студентка 4-го курсу цього ж відділення Марія Туряниця – активний громадський діяч та переможець конкурсу «Кращий студент Закарпаття-2014». Вона також розповіла про можливості навчання, стажування й фахової самореалізації.

Відтак роздавали абітурієнтам інформаційні листи з актуальними відомостями та спеціально виготовлені дизайнерські флаєри відділення журналістики УжНУ.

Традиційно фотографувалися біля банера. Цього разу було значно більше претендентів на призи, які школярі отримають за найбільшу кількість уподобань під світлинами на фоні банера під час проведення Дня відкритих дверей на відділенні.

Професійний запис у телерадіостудії «Медіаперспективи» чекає на абітурієнтів, котрі першими долучаться до наших груп у соціальних мережах! Приємно, що вдалося спілкуватися й віч-на-віч із зацікавленими школярами після «офіційної» частини. Адже розмови в камерному колі завжди відвертіші…

Мирослава Гараздій
для Медіацентру УжНУ
Фото Віталія Завадяка

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній "Безкоштовний" проїзд: як ужгородського школяра вигнали з маршрутки
Наступний Сьогодні презентують журнал «Театральна бесіда», авторами в якому стали викладачі УжНУ