Студенти Свалявського технічного коледжу практикувалися в одному з найбільших українських банків


Свалявські студенти на практиці

Навчальна практика для студентів-випускників спеціальності «Економіка підприємства» Свалявського технічного коледжу додає їм навичок, необхідних для роботи на промислових підприємствах та в інших організаціях.

Цікавим було проведення практичного заняття 09.02.2016 р. викладачами О.О.Цапар та Н.А.Шекмар у відділенні одного з найпотужніших українських банків у м. Сваляві.

Студенти мали можливість ознайомитися з переліком послуг, які проводить «ПриватБанк»: щодо пенсійного обслуговування, депозитів та поточних рахунків, отримання та відправки переказів, проведення всіх видів операцій у терміналі самообслуговування.

Вони проводили навчальні операції на планшетах: Приват 24, виписки за карткою депозит-скарбничка, поповнення мобільних телефонів.

Студенти були ознайомлені із сайтом банку, на якому можна реєструватися для проходження практики у відділенні установи.

Також було проведено практичне заняття в Свалявській МДІ. Керівник податкової інспекції Ганна Дмитрівна Лендєл ознайомила студентів із координацією діяльності податкової інспекції, дала роз’яснення щодо окремих норм законодавчих актів про податки, інші платежі. Цікаво продовжила бесіду Оксана Юріївна Фільо про розробку основних напрямків, норм і методів проведення перевірок дотримання податкового і валютного законодавства, про введення перевірки фактів приховання та заниження сум податків, інших платежів.

Після успішного проходження виробничої практики та складання тестів студент отримує сертифікат про проходження практики, а найкращих випускників запрошують на роботу, повідомили у Свалявському технічному коледжі.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Оголошено прийом заяв у межах стипендіальної програми Словацької Республіки
Наступний Студенти УжНУ - серед найсильніших важкоатлетів області