Студенти-туристи з УжНУ подорожували по Чехії


Туристи з УжНУ в Чехії

Четвертий рік триває міжнародна співпраця кафедри туристичної інфраструктури та сервісу УжНУ і кафедри туризму Політехнічного університету в Їглаві (Чеська Республіка), в рамках якої 16–19 травня вже традиційно відбувся чесько-український воркшоп.

Цьогоріч 10 чеських і стільки ж українських студентів працювали над підготовкою доповідей з теми «Височина та Закарпаття: історико-культурний потенціал для розвитку туризму».

Студенти УжНУ в ЧехіїЗ метою практичного вивчення історико-культурних ресурсів чеська сторона організувала насичені туристичні поїздки до столиці Чеської Республіки – Праги; містечка Тельч з площею, включеною до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, та старовинним замком, в якому збереглися оригінальні експонати 16 ст.; фортеці Роштейн та геопарку «Височина». Також чеські студенти провели цікаву екскурсію туристичними об’єктами Їглави.

Окрім того, для української сторони влаштували офіційний прийом у крайському уряді Височини, під час якого керівництво презентувало основні відомості про край.

Студенти факультету набули практичного досвіду, отримали сертифікати про участь у воркшопі, приємні подарунки, набралися чудових вражень.

Закарпатська делегація висловлює вдячність господарям за високий рівень організації та насичену програму заходу, а у вересні – радо зустріне чеських колег в Ужгороді.

Джерело: Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Іршавські вихователі на спартакіаді змагатимуться з туризму
Наступний Під час творчого звіту коледжу МДУ презентували кліп пам'яті воїна АТО