Студенти Ужгородського музучилища стали лауреатами міжнародного фестивалю


Учасниці фестивалю

22 лютого 2016 року студенти відділу «Академічний спів» Ужгородського державного училища імені Д.Є.Задора взяли участь у VIIІ Міжнародному конкурсі-фестивалі «Platinum Orfey», який щорічно проводять у Києві.

Конкурсні прослуховування відбулися в концертній залі музею книги та друкарського мистецтва на території Києво-Печерської лаври. До складу журі конкурсу увійшло чимало кваліфікованих спеціалістів, серед яких – професори та доценти НМАУ імені П.І. Чайковського, а також – заслужена артистка України, концертмейстер Національної опери Н. П.Роменська.

У конкурсній програмі студентів прозвучали твори композиторів різних епох: А. Вівальді, Й. С. Баха, Дж. Каччіні, Е. Гріга, О. Глазунова, М. Завалішиної. Студенти продемонстрували хорошу вокальну підготовку та сценічну витримку і в результаті, здобули схвальну оцінку журі конкурсу. Так, студентка IV курсу Яна Яцкулинець стала лауреатом І премії у старшій віковій категорії, а студенти ІІ курсу Анастасія Сабов та Даниїла Ковальчик здобули звання лауреатів І і ІІ премій у середній категорії відповідно.

Того ж дня студенти мали можливість взяти участь у майстер-класі заслуженого діяча мистецтв України, солістки Національної опери, викладача Київського інституту музики імені Р. Глієра Тамари Омелянівни Коваль. Заняття відбулось у залі меморіального музею видатного українського композитора М. В. Лисенка.

За матеріалами
Н.Я.Кузьмінської,
методиста Ужгородського державного училища імені Д.Є.Задора

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У Закарпатті навчається вже понад півтисячі дітей-переселенців
Наступний Підготовку до ЗНО в закарпатських школах треба покращити, - департамент ОДА