Студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ зустрілися з волонтером-зоозахисником


Наталія Данильченко, волонтер громадської організації "Ужгородське товариство захисту безпритульних тварин «Барбос»"
Наталія Данильченко

6 лютого 2017 р. відбулася зустріч студентів Ужгородського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ з волонтером громадської організації “Ужгородське товариство захисту безпритульних тварин «Барбос»” Наталією Данильченко.

Захід пройшов за сприяння викладачів коледжу Віталія Гангура, Олесі Бабич та Вікторії Павлик.

Студенти почули про причини безпритульності тварин. Адже більшість тварин, що потрапляють на вулиці, – це викинуті тварини, які були колись домашніми і стали з якихось причин для господарів «незручними». Таке ставлення до тварин з боку людини в цьому випадку свідчить про надзвичайно низький рівень культури. Студентам наголосили, що стерилізація є найбільш гуманним способом регуляції кількості тварин і вирішенням цієї проблеми. Адже «добрих рук» на всіх не вистачає.

Студенти УТЕК КНТЕУ під час зустрічі
Студенти УТЕК КНТЕУ під час зустрічі

Пані Наталя розповіла, як функціонує притулок. Існує він за рахунок ентузіастів-волонтерів та небайдужих ужгородців, які своїми коштами, працею та часом намагаються вирішити таку гостру соціальну проблему.

Молодим людям запропонували долучитися до доброчинної діяльності. Адже допомагати теж можна по-різному. Можна надавати фінансову допомогу притулку, допомагати «руками» (прибирати, доглядати за тваринами тощо), радити друзям, що хочуть завести улюбленця, не купувати тварин, а взяти «сирітку» з притулку, стерилізувати власних домашніх тварин, поширювати пости в соцмережах про тварин, які шукають господарів.
Студентській молоді показали вражаючі фото жителів притулку. Адже часто сюди потрапляють хворі і скалічені тварини. Також переглянули відео про будні «барбосів».

Захід залишив глибокий емоційний слід. Адже рівень культури кожної людини визначається трьома чинниками: як вона ставиться до дітей, до старих немічних людей та до тварин. До тих, хто беззахисний.

Вікторія Павлик,
викладач УТЕК КНТЕУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Ганна Сопкова прокоментувала особливості цьогорічної реєстрації на ЗНО (відео)
Наступний В Ужгороді опублікували альбом графіки Михайла Сирохмана