Студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу побували в археологічному музеї УжНУ


Студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу в археологічному музеї УжНУ
Студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу в археологічному музеї УжНУ

4 квітня 2016 року студенти І курсу спеціальності «Готельне обслуговування» здійснили пізнавальну екскурсію до археологічного музею УжНУ.

Музей було створено в 2004 році. Тут зібрані експонати, які науковці УжНУ добули в ході своїх наукових експедицій. Це культурні цінності від палеоліту до пізнього середньовіччя.

Екскурсію проводить Марія Жиленко
Екскурсію проводить Марія Жиленко

Надзвичайно цікаву та змістовну екскурсію провела співробітник музею Жиленко Марія Анатоліївна. В легкій невимушеній формі було подано інформацію про особливості археологічних досліджень, про стародавнє минуле нашої області. Студентам навіть дозволили потримати деякі експонати в руках: зуб мамонта, середньовічний лицарський меч, поховальну урну тощо. Гості музею мали змогу побачити макет городища, яке було типовим для нашої місцевості в давні часи. В музеї виставлені предмети побуту, бронзові прикраси, спорядження для вершників, ритуальні та поховальні предмети, знаряддя праці ремісників, зброя. Екскурсія викликала в студентів інтерес та повагу до власної історії, розширила їх світогляд, сприяла вихованню патріотичних почуттів, повідомили в УТЕК КНТЕУ.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Сайт закарпатського навчального закладу, визнаний МОН одним із найкращих, не працює
Наступний У Природничо-гуманітарному коледжі УжНУ на економічній конференції відкривали для себе нового Франка