Студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу відвідали дивовижні печери Тернопільщини та замки Львівщини (фото)


У печері

У кінці червня 2016 року студенти ІІІ курсу спеціальності «Туристичне обслуговування» Ужгородського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету в рамках виробничої практики здійснили екскурсійний тур по печерах Тернопільщини та замках Львівщини під керівництвом викладачів Алли Медяник та Андрія Соловея, у супроводі завідувача краєзнавчого відділу Закарпатського центру туризму Дмитра Свирида.

Нитка маршруту включала такі туристичні міста-дестинації: Ужгород – Золочів – Тернопіль – Ужгород. Студенти дослідили печери Крижана та Млинки, цікавими виявилися геологічні відкладення у печерах та різні просторові форми, скажімо, «очі печери» чи «талія печери», «серце печери», місток бажання, камінь-анальгін тощо.

Маршрут у печері на Тернопільщині

Впадала в око значна різниця між дослідженими та облаштованими печерами і тими, що зберегли свою природну первозданність та виявилися складними навіть у навчальному поході. Але студенти вправно подолали складні геологічні викрутаси на маршруті!

Біля замку

Також під час практики студенти промандрували маршрутом “Золота підкова Львівщини”, який пролягав через Золочівський, Олеський та Підгорецький замки. Вразили добре збережені експонати замків та середньовічна зброя.

Біля печери

Зазначений екскурс-тур має велике пізнавальне значення, оскільки був здійснений уперше та нетривіальний.

Львівщина

Молоді люди побачили, якою багатою є наша Батьківщина на природні дестинації та історичні пам’ятки. Студенти мали змогу застосувати на практиці знання, які отримали на заняттях у коледжі.

Алла Медяник,
викладач УТЕК КНТЕУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В УжНУ викладачі складали іспит із англійської
Наступний Ужгородський і Донецький університети спільно готуватимуть магістрів