Студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу вивчали досвід ведення туристичного бізнесу на Свалявщині


Студенти УТЕК КНТЕУ на Свалявщині

19 жовтня 2017 року студенти та викладачі відділення готельного та туристичного обслуговування Ужгородського  торговельно-економічного коледжу КНТЕУ взяли участь у навчальному семінарі  «Презентація власного туристичного бізнесу як дієва форма співпраці роботодавця та студентської молоді з метою подальшого ефективного працевлаштування».

Захід проведено спільно з Регіональною туристичною організацією Закарпаття. Семінар відбувся у с. Поляна Свалявського району в готелі «Катерина».

Студенти зустрілись з головою місцевої ради Іваном Дрогобецьким. Іван Іванович поділився зі юнаками та дівчатами планами щодо розвитку туризму в регіоні, розповів про потреби ринку у фахівцях спеціальностей готельно-туристичного бізнесу. До того ж, ним були внесені пропозиції щодо подальшої співпраці коледжу, місцевої громади та представників туристичного бізнесу регіону, зокрема, у проведенні навчальної практики, стажуванні та працевлаштуванні студентів. Таке поєднання зусиль, на його думку, дасть змогу підвищити якість підготовки фахівців, сприятиме ефективному підбору персоналу, а студенти, які покажуть хорошу теоретичну та практичну підготовку будуть працевлаштовані до кращих готельно-туристичних комплексів.

Під час семінару у Поляні на Свалявщині
Під час семінару у Поляні на Свалявщині

Директор готелю «Катерина» Сергій Овчаров на прикладі створення та розвитку гірськолижної бази «Ведмежа» поділився із студентами власним досвідом організації та ведення  бізнесу у сфері туризму. Молоді розповіли про ризики цього виду бізнесу, вирахування рентабельності його ведення, прогнозування прибутків. Студентів, котрі мають власні ідеї ведення бізнесу, пан Сергій запросив до своєї команди.

Студенти УТЕК КНТЕУ на Свалявщині
Студенти УТЕК КНТЕУ на Свалявщині

Така форма проведення занять допомагає викладачам скоригувати навчальні плани, розставити правильні акценти при  підготовці фахівців відповідно до потреб ринку, а роботодавцям стати активними учасниками освітнього процесу та отримати в підсумку хороших працівників.

Василь Телеп,
завідувач відділення готельного та туристичного обслуговування
УТЕК КНТЕУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Закарпатський ІППО провів квест для вчителів початкових класів (фото)
Наступний На Закарпатті обговорювали проблеми виховання в ПТНЗ