Студенти УжНУ долучилися до святкування Всесвітнього дня читання вголос


Читання вголос в УжНУ

2 березня поціновувачі літератури в будь-яких її форматах відзначали Всесвітній день читання вголос. До святкування долучилися і студенти Ужгородського національного університету, пише Антоніна Чундак на сайті Медіацентру УжНУ.

Організатор вечора Елла Кочан, бібліотекар гуртожитку № 4, де й провели захід, започаткувала таку традицію ще торік.

«Ми хотіли створити щось таке, аби розкрити студентів з іншого боку, побачити їх як непересічних людей, які мають унікальне бачення світу, вподобання, почуття. Коли ж людина чує власний голос, вона спроможна відчути себе трохи не так, як зазвичай. Такі живі читання зближують», – розповідає пані Кочан.

До організації вечора долучилася студентка 4-го курсу відділення журналістики Марія Туряниця:

«Я поширювала анонс події у соціальних мережах, щоб охопити якомога більшу аудиторію зацікавлених. Незважаючи на те, що нас прийшло не стільки, як би хотілося, так навіть краще, атмосферніше, сказати б. Можна було зігрітися і чаєм, і цікавою літературою».

Присутні послухали протягом вечора як твори знаних майстрів слова, так і авторські поезії студентів. Дехто зачитував рядки з книг, які нещодавно потрапили до рук, але захопили. Серед тих, хто приєднався до заходу, була і Ганна Шміляк, студентка 3-го курсу українського відділення УжНУ, учасниця пісенного конкурсу «Голос країни».

З її ж ініціативи заспівали гуртом пісню Тараса Петриненка «Україна».

Завершили ж вечір рішенням влашовувати такі заходи регулярно, орієнтовно – першої середи кожного місяця. До наступного разу домовилися вигадати й назву клубу. Новачкам тут будуть раді, тому організатори запрошують приєднуватися до вечорів читання вголос усіх охочих.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Чемпіонат Закарпаття зі спортивного орієнтування (фото)
Наступний Туризмознавці з УжНУ опановували теорію на практиці у «Деренівській купелі»