Студенти УжНУ побували в ужгородському СІЗО


Студенти юридичного факультету УжНУ побували в СІЗО
Студенти юридичного факультету УжНУ побували в СІЗО
7 грудня четвертокурсники спеціальності «Правознавство» юридичного факультету УжНУ укотре мали змогу провести заняття нестандартно. Так, у рамках дисципліни «Кримінальний процес» майбутні бакалаври разом із викладачем вказаного предмету Павлом Кончем відвідали Ужгородський слідчий ізолятор.

Завдяки ознайомчій екскурсії молодь мала нагоду побачити й зрозуміти як почувається людина у разі порушення закону.

Студенти ознайомилися зі структурою будівлі. Так, споруда ужгородського СІЗО зведена ще в 1920-х роках. Вона має прозорий дах, що вирізняє її за стилем з-поміж інших українських аналогів. З 2008 року тут почали утримувати довічно позбавлених волі.

На території закладу також є зона для утримування неповнолітніх злочинців. Для всіх ув’язнених діють спортзал, лазня, капличка тощо. У щоденному графіку – одногодинна прогулянка, яка в разі наявності медичної довідки може тривати трохи довше.

Крім того, майбутнім юристам розповіли про правила поведінки засуджених та ув’язнених. Серед обов’язків, які розподіляють між правопорушниками – випікання хліба, прибирання, будівельні роботи тощо.

Ужгородські студенти в СІЗО
Ужгородські студенти в СІЗО

Загалом екскурсія виявилася корисною для молоді. Вона дозволила дізнатися більше про особливості кримінального процесу та побачити на власні очі, якою може бути відповідальність за злочин будь-якого характеру.

Антоніна Чундак,
фото Олександра Феєра
Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У ЗІППО провели семінар про формування світогляду дошкільнят у полікультурному середовищі
Наступний Представникам закарпатських ПТНЗ розповіли про новації в українському освітньому законодавстві