Студенти УжНУ стали призерами чемпіонату України з гирьового спорту


Студенти УжНУ на чемпіонаті з гирьового спорту

1–4 квітня в Києві відбувалися змагання юніорського Чемпіонату України та Кубка України серед чоловіків і жінок з гирьового спорту.

До складу збірної команди Закарпаття входили студентка V курсу факультету здоров’я людини Наталія Бенко, другокурсник Михайло Тупиця та минулорічний випускник цього ж підрозділу – Микола Гичка, повідомили в Медіацентрі УжНУ.

Наталія Бенко, виконавши 57 підйомів 24-кілограмової гирі у ривку, виборола друге місце в юніорській першості і третю сходинку – на Кубку України серед дорослих. Нагадаємо також, що за місяць до цього відбувався чемпіонат України серед студентів, де наша гирьовичка стала бронзовою призеркою, з чим ми її щиро вітаємо.

Другокурсник Михайло Тупиця, який тренується під керівництвом викладача кафедри основ здоров’я Василя Потокія, у першій вправі – поштовху двох 32-кілограмових гир – виконав 55 підйоми, а в другій вправі – ривку – 82 підйоми, що дозволило йому посісти третю сходинку п’єдесталу.

Гідний результат показав і наш випускник Микола Гичка, виборовши третє місце у змаганнях на Кубок України серед чоловіків.

Вітаємо наших призерів з успішними виступами і бажаємо вдалих стартів на наступних змаганнях!

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній На Закарпатті географію викладатимуть по-новому
Наступний Закарпатських школярів на навчальних польових зборах учитимуть стріляти з автоматів Калашникова