Студенти УжНУ вже втретє поспіль перемогли у всеукраїнській олімпіаді з реклами й PR


2017 року звитяжний для УжНУ результат показала Анастасія Нечипорук, торік – Аліна Кирилова, тепер переможницею стала Катерина Кузьміна.

4 квітня на базі Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара відбувся ІІ етап Усеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей «Журналістика» та «Реклама та зв’язки з громадськістю».

Диплом Катерини КузьміноїПредставляти УжНУ на конкурсі цьогоріч приїхали студенти ІІІ та ІV курсу відповідних спеціалізацій відділення журналістики, а саме Кароліна Бучковська, Тетяна Боць («Журналістика») та Катерина КузьмінаПавло Компанієць («Реклама та зв’язки з громадськістю»). Із викладацького складу кафедри супроводжував молодь доцент  Володимир Тарасюк, котрого до того ж було запрошено до журі конкурсу з журналістики.

Після виконання тестів і творчого завдання, що передбачало написання звіту прес-конференції, 5 квітня були опубліковані результати конкурсу й відбулося урочисте нагородження переможців.

Студенти нашої альма-матер теж привезуть до УжНУ чимало трофеїв. Так, Кароліна Бучковська отримала грамоту у номінації «Яскраві мовно-стилістичні засоби», Катерина Кузьміна – за «Найкращий неймінг та SWOT-аналіз», Павло Компанієць – у номінації «Активний учасник прес-конференції», а Тетяні Боць – дістався сертифікат за участь у ІІ етапі олімпіади.

А головний успіх медійній дружині УжНУ принесла Катерина Кузьміна, виборовши перше місце олімпіади зі спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю». До слова, це третя поспіль(!) перемога представниць відділення журналістики УжНУ в цій номінації на завершальному етапі Всеукраїнської олімпіади: 2017 року звитяжний результат показала Анастасія Нечипорук, а торік – Аліна Кирилова.

Окрім того, ректор ДНУ ім. Олеся Гончара М. Поляков вручив лист подяки Ужгородському національному університету за активну співпрацю впродовж існування олімпіади.

Щиро вітаємо переможницю та учасників олімпіади й бажаємо ще більших звершень у майбутньому!

Тетяна Боць
Медіацентр УжНУ

 

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Планував стати вчителем географії в Рахові, а заснував компанію з мільйонним оборотом у Лондоні
Наступний Як освітяни прибирали Ужгород (фото)