Студенти ЗХІ взяли участь в урочистостях на Красному Полі


Студенти ЗХІ - на Красному Полі

Студенти коледжу мистецтв ім.А.Ерделі Закарпатського художнього інституту долучилися до урочистостей, які відбувалися на Красному Полі 15 березня 2016 р.

Вночі з 14 на 15 березня 1939 р. гітлерівці вдерлись до Чехо-Словаччини, а Угорщина з благословення Гітлера розпочала війну проти Карпатської України. Того ж дня 15 березня Сойм Карпатської України проголосив державну незалежність краю і ухвалив Конституцію. Героїчний опір 40-тисячній угорській армії по лінії Ужгород-Мукачево-Берегове-Севлюш чинили близько 2 тисячі вояків Карпатської Січі. Зрозуміло, що горстка слабо озброєних сміливців не в силі була оборонити край від повністю забезпеченої регулярної армії. Проте вони завдали відчутних втрат окупаційним військам і в гірських районах до кінця травня чинили збройний опір частинам угорської армії. Так українці ще до початку Другої світової війни розпочали свою важку і криваву боротьбу за незалежність і соборність українських земель.

Студенти Закарпатського художнього інституту на Красному Полі

Студенти Коледжу мистецтв ім.А.Ерделі Закарпатського художнього інституту  долучилися до урочистостей, які відбувалися на Красному Полі поблизу м.Хуст 15 березня 2016 р., повідомили в ЗХІ.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній На кафедрі політології і державного управління УжНУ говорили про Карпатську Україну
Наступний Ужгородський студент розповів про особливості навчання у Литві