Студенти змагалися в Ужгороді за вихід до фіналу Кубку КВН


Літній Кубок КВН в Ужгороді

Чергову дозу відмінного гумору отримали ужгородці на Літньому кубку Закарпатської ліги КВН. Локацію обрали досить незвичну: цього разу глядачі розважались в колоритному пабі «Савок». Загальну атмосферу веселощів підтримували не менш колоритні ведучі – Сергій Денисенко та Олександр Свергун.

За почесне місце у фіналі змагалися три команди: В Комі (журналісти УжНУ), Wal Street (економіcти УжНУ) та Уйко Шоні (Довге-Мукачево).

Команди мали можливість проявити свої гумористичні таланти в трьох конкурсах. Під час першого учасників випробовували імпровізаційним танцем, у другому була звична розминка, на третьому етапі команди показували вже підготовлені номери.

Захід виявився насиченим та непередбачуваним. Чого тільки вартує шалений танець нареченої, лісова пригода журналістів, ритмічний балет у виконанні півника та Єйзушка на фоні Леніна!

Судді ЗакЛіги високо оцінили старання всіх учасників, але переможця обрали одного. В результаті голосування у команд «В Комі» та «Уйко Шоні» виявилась однакова кількість голосів.

Порадившись, члени журі вирішили віддати пальму першості команді журналістів. Разом з перемогою дівчата отримали і подарунок від магазину комп’ютерної техніки «МКТ».

Завершальним акордом вечора стала довгоочікувана afterparty Студреспубліки-2016, на якій «республіканці» згадували приємні моменти, нагороджували капітанів команд та насолоджувались дружньою обстановкою.

Кароліна Шірінова, Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У дитсадках Мукачева запровадять роздільне сортування сміття
Наступний Ужгород на тиждень стане столицею для програмістів України