Три грузинські команди беруть участь у літній IT-школі в Ужгороді (відео)


Літня школа IT в Ужгороді

Як ми повідомляли, уже втретє на базі Ужгородського національного університету відбувається літня ІТ-школа. Уже другий рік поспіль вона має статус міжнародної.

Окрім учасників з 15-ти провідних вишів України, на Закарпаття приїхало три грузинські команди на чолі з Теодором Заркуа,  професором Європейського та Грузинського технічного університету, дійсним членом Академії природничих наук та директором  Відкритого чемпіонату Південного Кавказу з програмування.

Теодор Заркуа, професор Європейського та Грузинського технічного університету

Теодор ЗаркуаЗараз зі мною команди трьох вузів. Це Грузинський технічний університет, представлений у першій лізі. І дві нові команди: Сухумський державний університет, який поки розташовується у Тбілісі і новий університет бізнесу і технологій. От ці дві команди, вони новенькі. Фактично увесь липень ми працювали у щоденному режимі. Тому що їх потрібно було підвести до такого рівня, з яким вони б могли взяти участь у школі.

Учасники розв’язують складні задачі міжнародного рівня та слухають лекції від провідних представників сфери ІТ в Україні та світі.

Олександр МІЦА, завідувач кафедри інформаційних управляючих систем і технологій

Олександр Міца
Олександр Міца

Вони розв’язують задачі, від 10-ти до 17-ти задач за 5 годин кожен день. Відповідно у нас є система оцінювання, яка дозволяє визначити, хто на якому місці стоїть за підсумками дня.

Аспірант Ужгородського національного університету, Євген Задорожній – цьогоріч один із лекторів літньої школи. Нещодавно він став переможцем першого ступеня «Кубку Векуа», змагальні майданчики якого є у Грузії, Росії та Україні.

Євген ЗАДОРОЖНІЙ, призер першого ступеня в індивідуальних змаганнях на «Кубку Векуа»

Євген Задорожній
Євген Задорожній

Я уже багато років цим займаюся, тренуюся, регулярно пишу контести. І пощастило зайняти перше місце на «Кубку Векуа». Потрібно було розв’язувати задачі. Тобто певний набір задач алгоритмічнихє. Близько 10-ти. Чотири, або 5 годин дається. І потрібно під кожну задачу написати програму, що розв’язує цю задачу.

Окрім насиченої навчальної програми, організатори для учасників підготували і розважальну: екскурсії та фото-квест, присвячений пам’ятникам Ужгорода.

Літня школа з програмування триватиме до 16-го серпня. Після її закінчення визначать переможців змагань у різних номінаціях.

Джерело: Uzhinform

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Ужгородське управління освіти повідомило про вакансії вчителів
Наступний Аспірантові УжНУ Євгенові Задорожньому вручили Кубок Векуа (фото)