Триває реєстрація на безкоштовні онлайн-курси з IT-технологій


Онлайн-курси, клавіатура, навчання онлайн, інтернет, технології

З 9 січня 2017 року на платформі Prometheus стартують відразу два безкоштовні онлайн-курси.

Платформа Prometheus відкрила реєстрацію на 2 безкоштовні онлайн-курси – «Основи Web UI розробки» та «Основи тестування програмного забезпечення», навчання на яких розпочнеться з 9 січня 2017 року.

На онлайн-курсі «Основи Web UI розробки» викладача Lviv IT School (LITS) Світлани Шабаранської слухачі дізнаються про історію та найновіші тренди у веб розробці і отримають відповіді на питання, як працює Інтернет та веб браузери та в чому різниця між client-side та server-side розробкою.

Також слухачі отримають знання про специфіку роботи front-end розробника, середовища розробки та HTML/CSS/Javascript як базові мови веб програмування. Крім того, кожен навчиться писати прості додатки за їх допомогою, а також ознайомиться з найпопулярнішою веб бібліотекою – jQuery.

Курс «Основи тестування програмного забезпечення» розрахований на людей, які не мають досвіду роботи в ІТ сфері чи відповідної освіти. Він включає базові знання, необхідні тестувальнику ПЗ.

Навчальна програма курсу розроблена викладачами Lviv IT School (LITS) із врахуванням їхнього багаторічного досвіду роботи у комерційних проектах в ІТ.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Навіщо приділяти дитині особливий час
Наступний Новорічну виставу у ПАДІЮНі переглянули понад 2000 закарпатців (фото)