У 590 закарпатських дитсадках виховують понад 48 тисяч дітей


Дошкільнята

Про це повідомила прес-служба Закарпатської облради.

Як зазначено в повідомленні, на розгляд шостої сесії облради вноситься проект рішення «Про хід виконання Програми розвитку дошкільної освіти у Закарпатській області на період до 2017 року». В інформації зазначається, що відповідно до завдань і заходів Програми розвитку дошкільної освіти у Закарпатській області на період до 2017 року разом із місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування продовжувалася робота щодо розширення мережі та поліпшення якості дошкільної освіти.

На початку 2016 року у ДНЗ області загальна кількість вихованців становила близько 48 тисяч дітей. Відсоток охоплення дітей віком від 3 до 5 років усіма формами дошкільної освіти становив 74,5%. Кількість ДНЗ становила 577.

Торік було продовжено роботу з розширення мережі ДНЗ та зміцнення їх навчально-матеріальної бази. Зокрема, введено в експлуатацію одну новобудову в с.Дюла Виноградівського району (на 60 місць); завершено реконструкцію п’яти ДНЗ (на 220 місць); відкрито шляхом реорганізації вісім НВК (на 278 місць); додатково відкрито 24 групи на 467 місць у функціонуючих ДНЗ/НВК та 12 груп з короткотривалим перебуванням для 283 вихованців. Крім того, відкрито один заклад приватної форми власності (на 15 місць) у м.Тячів (Приватний навчально-виховний комплекс „Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів „Щасливе місто”). У свою чергу це дозволило охопити дошкільною освітою 1323 дитини.

Станом на 1 січня 2017 в області нараховується 590 ДНЗ, де виховується понад 48 тисяч дітей. Відсоток охоплення дітей від 3 до 5 років ДНЗ різних типів та форм власності становить 78,0%, у т.ч.і у міських поселеннях – 89,9%, у сільській місцевості – 74,9%, а п’ятирічного віку – 90,3 %.

Цьогоріч буде проведено конкурс „Кращий дошкільний навчальний заклад”. На цю мету рішенням сесії облради затверджено видатки у сумі 200,0 тис.грн. Також будуть реалізовуватися заходи із розвитку дошкільної освіти, забезпечення конституційних прав і державних гарантій щодо доступності та безоплатності здобуття дошкільної освіти у державних та комунальних ДНЗ.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Закарпатські науковці й письменники взяли участь у круглому столі про Гуцульську Республіку
Наступний Випускники Закарпатської академії мистецтв представили свої роботи на виставці "ЗИМА" (фото)