У Баранинцях відбулося засідання методоб’єднання вихователів


Методоб'єднання вихователів у Баранинцях
Методоб'єднання вихователів у Баранинцях

У Баранинському дошкільному навчальному закладі Баранинської сільради Ужгородського району відбулося чергове засідання локального методоб’єднання вихователів дошкільних навчальних закладів.

На відкритий захід були запрошені Наталія Юрик – вчитель початкової школи с.Баранинці, Юрій Марусяк – Баранинський сільський голова – та працівники Баранинської сільської ради.

Присутні переглянули інтегроване заняття з дітьми середнього дошкільного віку ,,Оселя наших пращурів” , яке провели Марія Граб, завідувач, та Ганна Матей, вихователь Баранинського ДНЗ. Під час відкритого заходу на народознавчу тематику педагоги вдало використали різноманітні методи та прийоми, а також аромо- та фітотерапію

Цікавим та корисним для педагогів був майстер-клас ,,Весняна гілка” (декорування гудзиками), який провела Тетяна Логвінова, вихователь Баранинського ДНЗ.

Наталія Росада, вихователь цього ж закладу, виступила з доповіддю на тему: ,,Вплив народознавчого матеріалу на емоційно-чуттєву сферу дошкільника”.

Проведений захід поповнив скарбничку вихователів знаннями та практичними навичками, позитивними емоціями, повідомили у відділі освіти Ужгородської РДА.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Проблема з фінансуванням профтехосвіти в Ужгороді дотепер не вирішена
Наступний Закарпатський студент-волонтер учився в Польщі надавати допомогу в екстремальних ситуаціях