У другому етапі пробного ЗНО взяли участь майже 2,5 тисячі закарпатських школярів


Реєстрація на пробне ЗНО-2018

31 березня на Закарпатті проведено пробне зовнішнє незалежне оцінювання з іноземних мов, біології, географії, історії України, математики, фізики та хімії.

В Закарпатській області працювали 17 пунктів проведення пробного ЗНО, на 14 з яких використовувалися аудіозасоби для оцінювання навичок сприйняття мови на слух (аудіювання). До роботи на пунктах проведення пробного ЗНО було залучено 578 педагогічних працівників.

Усього на тестування цього дня було зареєстровано 2654 особи, з яких на пункти проведення зʼявилося 2486 (93,7%). 168 учасників, котрі з тих чи інших причин не змогли пройти тестування особисто, отримають матеріали протягом 3-х робочих днів.

Найвищий відсоток явки знову спостерігався у Воловецькому (98,0%), Перечинському (97,2%), Міжгірському (97,1%), а також в Іршавському (97,0%) районах, найнижчий – у Рахівському районі (84,6%) і м. Берегово (89,6%).

Правильні відповіді мають бути доступними з 3 квітня, а результати тестування з предметів буде оприлюднено на інформаційних сторінках учасників 6 квітня 2018 року, повідомили в департаменті освіти і науки Звакарпатської ОДА.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В МДУ пройшов Великодній ярмарок (фото)
Наступний Директор школи поцілував свиню, щоб учні прочитали 10 тисяч книжок. ВІДЕО