У Хусті створюють навчально-практичні центри при ПТНЗ


Нове обладнання в Хустському ліцеї

У професійно-технічних навчальних закладах плідно йде підготовка до нового навчального року, зокрема, у питаннях створення навчально-практичних центрів.

Робота розпочалася ще у 2016 році із прийняттям плану пріоритетних дій Уряду на 2016 рік, затвердженого розпорядженням КМУ 27.05.2016 № 418-р, яким передбачено реалізацію пілотного проекту з модернізації підготовки робітничих кадрів за такими дефіцитними та актуальними професіями:

  • „Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва”,
  • „Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування”,
  • „Швачка. Кравець. Закрійник”.

Серед 50 професійно-технічних навчальних закладів України, на базі яких буде створено навчально-практичні центри,

  • Хустський професійний ліцей та
  • Хустський професійний ліцей сфери послуг.

Кожен із закладів отримав кошти з державного бюджету на модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази з професії, що є пріоритетною у закладі, а це відповідно „Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування” та „Швачка. Кравець. Закрійник”.

Як зазначають у департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА, Закарпатська обласна рада теж долучилася до реалізації цього проекту і додатково виділила кошти з обласного бюджету на проведення ремонту приміщень, де має бути встановлено придбане обладнання.

У департаменті ОДА переконують, що вжиті заходи створять умови для якісної підготовки робітничих кадрів, які здатні задовольнити вимоги сучасного ринку праці регіону, забезпечать більшу мобільність та конкурентоспроможність випускників ПТНЗ.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Професор Федака презентував "Історію Ужгорода у подіях та датах" (відео)
Наступний У Середнянському замку завершилися археологічні розкопки