У конкурсі імені Яцика на Закарпатті взяли участь не лише учні, а й студенти


Учасниця конкурсу імені Яцика
Під час конкурсу імені Яцика

30 січня на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти проходив четвертий етап ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів загальноосвітніх та вищих навчальних закладів.

Захід урочисто відкрили заступник директора з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності В.М. Петечук, представник Ліги українських меценатів, канд. пед. наук, доцент, письменник П.М. Ходанич, О.С. Довганич, заступник начальника управління – начальник відділу вищої, професійно-технічної освіти та науки департаменту освіти та науки Закарпатської ОДА, завідувач кабінету методики викладання суспільного-гуматітарних та етико-естетичних дисциплін, канд. пед. наук. Т.Д. Гнаткович, наголосили, що Конкурс допомагає втілювати мрію Петра Яцика про національну еліту, утвердження українського слова, духу, прагнення до свободи та єдності в Україні.

У загальнонаціональному етапі Конкурсу взяли участь 19 учнів загальноосвітніх навчальних закладів та 5 студентів ВНЗ, яких урочисто нагородили почесними грамотами та бібліотечками сучасної української літератури від імені Ліги українських меценатів та департаменту освіти та науки Закарпатської ОДА.

Талановита учнівська молодь представляла всі райони Закарпатського краю. Конкурс проходив у дружній атмосфері, де кожен із учасників на практиці зумів показати свою майстерність, творчість та вміння, викласти свої думки на папері, передавши всю красу та велич слова Тараса.

Відрадно, що активну участь у Конкурсі бере молодь – студенти вищих навчальних закладів Закарпаття, які вже обрали майбутню професію, тішаться у ЗІППО.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Відбувся вебінар голів учнівського самоврядування ПТНЗ Закарпаття
Наступний У Чернівцях протестують проти об'єднання вишів