У конкурсі “Воскресни, писанко” взяли участь 52 команди (фото)


Конкурс "Воскресни, писанко" в Ужгороді

Тисячі писанок з усіх куточків Закарпаття виготовлені дитячими руками з використанням старовинних та сучасних технік розпису представили сьогодні на площі Народній в Ужгороді. На другий обласний фестиваль-конкурс «Воскресни, писанко!» свої роботи привезли 52 команди з кожного району області, представивши їх на кованих деревах, які й прикрасили площу по всьому периметру.

Поруч з кожним писанковим деревом розташувалися й умільці з різних районів, аби поділитися своїм досвідом створення символу Великодня.

Оцінювали конкурсні роботи за такими критеріями: обов’язкова наявність писанок, виготовлених в різних техніках виконання, відповідність регіональним традиціям у розписі, орнаменті, колористиці. Крім цього оцінювали й естетичне враження та художній рівень робіт. Брали до уваги також оригінальність конструкції дерева.

Дерево з писанками

Призерів конкурсу на найкраще писанкове дерево визначили у трьох номінаціях: серед місцевих органів управління освітою, професійно-технічних та навчальних закладів обласного підпорядкування.

Відтак, 3 місце посіли: управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Вільховецької сільської ради; Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді та ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича.

Експонати на конкурсі писанок

Володарі призів за 2 місце: управління освіти, релігій та у справах національностей Хустсткої міської ради, Домбоківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів, Свалявський професійний будівельний ліцей.

Найкращими ж визнані роботи управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА, Перечинської загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІ ступенів та вищого професійного училища № 34 м. Виноградів.

Розмальовують писанки біля Закарпатської ОДА

Призерів урочисто нагородили в рамках концертної програми. Переможців особисто привітав та вручив грошові премії та відзнаки голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. Крім цього, заохочувальні премії отримали всі учасники обласного фестивалю-конкурсу.

Милуватися писанками на площі Народній в Ужгороді всі охочі зможуть до 7 травня, повідомила прес-служба Закарпатської ОДА.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У конференції філологів та журналістів в УжНУ взяли участь молоді науковці з 10 країн світу
Наступний На Замковій горі у Хусті провели велозмагання (фоторепортаж)