У Львівській ОДА зустрілися учнівські лідери Мукачева та Львова


Мукачівські учні у Львівській ОДА

2016 рік є значущим для учнівської молоді Мукачева. Саме 10 років тому була створена Мукачівська учнівська Рада старшокласників, яка є представником інтересів учнівської молоді міста.

За ці роки біля 300 дітей, членів Ради старшокласників, отримали досвід самоврядування та участі у громадському житті міста, реалізували багато соціально важливих проектів та творчих справ.

Але бажання отримати нові ідеї, втілити у життя нові проекти, обмінятися досвідом роботи з учнівською молоддю інших українських міст наштовхнуло молодь на ідею відвідати місто Лева. Ця зустріч з однолітками, членами учнівського парламенту Львівської області, відбулася за сприяння міської влади 15 квітня 2016 року у стінах Львівської обласної державної адміністрації.

Мукачівську молодь гостинно зустрів та привітав заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Підлісний. Він висловив надію, що сучасна молодь зможе отримати гарну освіту, реалізувати найсміливіші проекти та реформувати нашу державу. 27 лідерів учнівського врядування мукачівських шкіл не тільки вдало презентували свою організацію, а й отримали масу ідей в ході обміну досвідом роботи з учнівською молоддю Львівщини.

Найцікавішим виявився досвід роботи учнівського врядування м. Червонограда, що може стати прикладом для зміни орієнтирів та напрямків діяльності учнівського врядування міста. Учасники зустрічі прийшли до висновку, що успішний розвиток учнівського врядування можливий лише за умови активної співпраці з міською владою та громадськими організаціями, участі у конкурсах проектної діяльності. Приємно, що таке розуміння та підтримку учнівська молодь вже отримала від мукачівської міської влади та особисто від міського голови.

Юні мукачівці відвідали також багато музеїв і визначних пам’яток історії та культури «західної столиці» України, отримали масу позитивних емоцій від екскурсійної програми та від спілкування.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Студенти УжНУ стали найкращими на олімпіаді з програмування
Наступний В Ужгороді вшанували пам'ять жертв катастрофи на Чорнобильській АЕС