У Мукачеві провели конкурс “Міс МДУ-2017” (відео)


Міс МДУ

31 травня 2017 року у Закарпатському обласному державному драматичному театрі в Мукачеві відбулася подія, до якої готувалися дівчата Мукачівського державного університету ще із січня – конкурс «Міс МДУ – 2017».

Під час підготовки студентки взяли участь у двох тематичних фотосесіях (фотограф Михайло Вешеленій, Ніка Бадзо), а також у зйомках відеоролику (відеооператор Валентин Швець).

За корону змагалися 9 претенденток. У залі драмтеатру панував святковий настрій, гості активно вболівали за конкурсанток, підтримуючи їх бурхливими оплесками, а дівчата дивували присутніх не тільки чарівністю, вишуканістю, а й ерудицією, креативністю, красномовством.

Вітали глядачів та конкурсанток учасниця конкурсу «Голос діти» Іванна Решко, учасник програми «Розсміши коміка. Діти» Мирослав Маслов, черлідери МДУ «Bittersweet» та студенти Мукачівського державного університету.

Родзинкою конкурсу був конкурс «Дефіле у вечірніх сукнях», яким і завершився захід. Дівчата у розкішних вечірніх сукнях були вишукані, красиві, феєричні. Усі з нетерпінням чекали рішення журі, якому було важко вибрати найкращу та визначити номінантів.

За рішенням журі корону «Міс МДУ-2017» отримала студентка 5 курсу гуманітарного факультету Марія Федяєва. Переможниця отримала головний приз – путівку у Венецію від туристичної агенції «Меридіан».

Міс МДУ-2017, Тетяна ЩербанПершою віце-міс стала студентка 3-го курсу факультету економіки управління та інженерії Надія Карпова.

Друга віце міс – Аліса Вошковц, студентка 1 курсу педагогічного факультету МДУ.

Міс гармонія — Анастасія Ряба, факультет туризму та готельно-ресторанного бізнесу, 2 курс.

Міс упевненість —Юлія Кухарська, факультет туризму та готельно-ресторанного бізнесу, 2 курс.

Міс грація — Олександра Маргіта, факультет туризму та готельно-ресторанного бізнесу, 1 курс.

Міс вишуканість — Віталія Росоха, гуманітарний факультет, 2 курс.

Міс елегантність — Діана Нікіпело, педагогічний факультет, 3 курс.

Міс інтелектуальність — Мирослава Чорей, педагогічний факультет, 3 курс.

Міс Інтернет-голосування та Міс фотомодель — Надія Карпова, факультет економіки управління та інженерії, 3 курс.

Усі номінантки були нагороджені цінними подарунками. Ректор університету Т.Д.Щербан подякувала спонсорам конкурсу за підтримку, висловила вдячність усім конкурсанткам за безліч цікавих моментів, відзначивши, що в Мукачівському державному університеті навчаються найкрасивіші, найрозумніші дівчата.

Джерело: МДУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В УжНУ провели День богемістики і словакістики
Наступний Підсумки вступної кампанії-2016 (інфографіка)