У Мукачеві радилися, як розвивати в учнів креативність


У Мукачеві відбувся семінар про розвиток креативності учнів

25 квітня 2016 року в Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 ім. Т. Г. Шевченка відбувся міський семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів міста на тему «Креативність як складова готовності педагога до інноваційної професійної діяльності та запорука творчості учнів».

З особливостями навчально-виховного процесу, організацією методичної роботи, про учнівський та вчительський колективи, основні досягнення та здобутки присутні ознайомилися під час відео презентації навчального закладу.

Вчителі української мови та літератури Лашкай Віта Степанівна та математики Пилипчук Ольга Володимирівна запросили до своїх творчих майстерень та запропонували учасникам семінару взяти участь у майстер-класах.

Креативний потенціал школярів було представлено добіркою творчих учнівських проектів.

Отже, креативність є невід’ємною частиною того “іншого типу людини”, про яку писав А. Маслоу, – людини-новатора, людини-творця і людини високодуховної, здатної перетворювати дійсність на благо суспільства, вдосконалювати себе і служити стимулом для самовдосконалення інших. Креативність для педагога має особливе значення, оскільки продуктом його креативної діяльності завжди залишається розвиток особистості учня, і від особистості вчителя, його здатності творчо і нестандартно сприймати навколишній світ та реалізовувати це світосприйняття у власній педагогічній діяльності залежить рівень сформованості відповідних якостей його вихованця.

Всі учасники семінару активно долучилися до обговорення теми семінару. Завідувач методичного кабінету Рубець М.І. відзначила високий рівень проведення семінару та підсумувала, що креативність є необхідною, хоча і не єдиною, умовою здійснення інноваційної педагогічної діяльності і побажала всім присутнім побільше креативних ідей, педагогічних працівників, здатних креативно вирішувати професійні завдання, та креативних учнів.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В освітній нараді на Іршавщині взяла участь представниця департаменту освіти Луганської області
Наступний Завтра на Закарпатті стартує ЗНО. Поради учасникам