У Мукачеві відбудеться акція протесту через недофінансування профтехосвіти


Профтехосвіта - акція протесту

Відповідне попередження з’явилося на сайті Державного навчального закладу “Мукачівський центр професійно-технічної освіти”.

Подаємо повний текст рішення, що було прийняте на загальних зборах трудового колективу ДНЗ «Мукачівський центр ПТО»:

«Колектив Державного навчального закладу “Мукачівський центр професійно-технічної освіти” глибоко стурбований ситуацією, що склалася у січні-лютому 2016 року у зв’язку із відсутністю фінансування навчального закладу: працівники не отримують заробітну плату, учні – стипендію; учні з числа дітей-сиріт не мають засобів для існування. Через заборгованість заелектроенергію, газопостачання навчальний заклад може припинити своє функціонування.

Повідомляємо, що 29 лютого 2016 року о 15 годин 00 хв. до 16 год.00 хв. к.ч. відбудеться попереджувальна акція мирного характеру по пішохідних переходах траси міжнародного значення Київ-Чоп (Е-50) біля АЗС “ОККО”, АЗС “Народна” та в’їзду до м. Мукачево по вулиці Д.Галицького, по пішохідному переходу біля магазину “АВС”.

Мирна хода розпочнеться о 14 год. 00 хв. к.ч. за прогнозованою кількістю учасників близько 150 осіб за маршрутом: вул. Кооперативна, вул. Матросова, вул. В.Стуса, вул. Садова, вул. Перемоги, вул. Червоноармійська, вул. Д.Галицького, щоб привернути увагу громадськості, владних структур, Гаранта Конституції до проблем фінансування професійно-технічних навчальних закладів м. Мукачево.

У разі відсутності реакції з боку владних структур, відновлення фінансування, акція буде продовжена з середи, 02 березня 2016 року, щоденно з наростаючою тривалістю на одну годину за вказаним маршрутом».

Джерело: сайт Державного навчального закладу “Мукачівський центр професійно-технічної освіти”

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Історія Мукачівського аграрного коледжу
Наступний Угорщина виділить 100 стипендій для українських студентів та аспірантів