У Мукачеві запрацює освітній проект «Школа повного дня»


Мукачево

Перший проект буде впроваджено на базі ЗОШ №13.

Заклад діятиме за принципами інтеграції основної та додаткової освіти, забезпечуватиме співіснування навчання та відпочинку. Батьки зможуть залишати своїх дітей з восьмої години ранку до шостої години вечора. У школі діятимуть і гуртки естетичного виховання, спортивні секції.

Усе буде безкоштовно для батьків, переконують у Мукачівській міській раді. На розгляд громади буде винесено проект із реформування закладів естетичного виховання, – про це зазначив міський голова Мукачева Андрій Балога під час зустрічі з колективами, батьківськими комітетами шкіл естетичного виховання міста.

На зустрічі вони висловлювали свої зауваження щодо проекту укрупнення шкіл у місті. Міський голова запевнив, що проект буде актуальним після впровадження «Шкіл повного дня». До цього часу можливо за участі експертів, викладачів, науковців, депутатського корпусу розробити концепцію розвитку закладів естетичного виховання міста. Намір влади міста – зробити мистецьку освіту відкритою, доступною і такою, яка б відповідала реаліям сьогодення, переконують у Мукачівській міськраді.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Завідувач кафедри зоології УжНУ розповів про види змій на Закарпатті (відео)
Наступний Уперше на Закарпатті клятву Гіппократа в УжНУ склали іноземці (відео)