У навчальних закладах не можуть вимагати від батьків купувати підручники, – управління освіти Ужгорода


Рейтинг публікації:
Голосів: 0

На сьогодні ситуація із забезпеченням підручниками школярів така: для початкових класів забезпечення підручниками становить 80% від потреби; для 10–11 класів – 98%; для 5–9 класів, за попередніми даними, – 69%, але, як повідомила на засіданні виконкому керівниця управління освіти Оксана Бабунич, уже надійшли всі необхідні підручники для 8 класу – нові, щойно з видавництва.

У понеділок, 5 вересня, обласний департамент освіти проводив перерозподіл підручників, оскільки в Ужгороді найвища в області середня наповнюваність класів: якщо по Закарпаттю вона становить 14 учнів, то в нашому місті – 28,3. Крім того, на засіданні виконкому міськради зазначалося, що цього року в навчальних закладах Ужгорода здобуватиме освіту на 728 учнів більше, ніж торік, тому ситуація буде врегульовуватися.

Також міська влада наголошує: якщо будуть випадки, коли в навчальних закладах вимагатимуть від батьків купувати підручники, посібники, робочі зошити чи іншу друковану продукцію поза тією, яка затверджена програмами міністерства, – звертатися із заявами в управління освіти чи безпосередньо в міську раду Ужгорода. На тому, що це неприпустимо, цього тижня акцентували керівникам закладів на колегії управління освіти.

За матеріалами газети “Ужгород”

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній На Іршавщині для школярів проводять навчальні поїздки до лісу
Наступний На Закарпатті наповнюваність класів у школах найвища в Ужгороді