У параді наречених узяли участь студентки УжНУ (фото)


Парад наречених в Ужгороді

28 червня Ужгород поринув в атмосферу нестандартного весілля: разом із Днем Конституції місто відгуляло ще й Закарпатський парад наречених.

Цього року після дворічної паузи парад влаштували всьоме. Хоч під час війни музи мовчать, музи закарпаток підказали цікаві та оригінальні ідеї весільних образів – усе з благодійною метою. Цікаво, що парад, як наголошують організатори, – абсолютно некомерційний захід: проводиться коштом меценатів, а ті, хто працює над створенням свята, роблять це безплатно і задля задоволення.

Участь у сьомому Параді наречених узяло близько 80 учасниць, серед яких, традиційно, не лише дівчата на порі – відданиці, а й ті, хто вже давно пізнав усі смаки сімейного життя, ба навіть такі, котрим до весілля ще рости мінімум років 10! Деякі дівчата задля параду навіть приїхали з інших районів, щоб на людей подивитися й себе показати.

Поки учасниці гуляли містом, фотографувалися й перебували під пильним оком вимогливого журі, у центрі міста вирував ярмарок. Серед іншого тут проводили «справжні» весільні церемонії із дерев’яними обручками та свідоцтвом про одруження, у якому йдеться, що розірвати шлюб можна «лем через рік і за великі гроші». Вторговані кошти спрямували на лікування бібліотекарки Жені Напуди.

На цьогорічному параді не обійшлося й без сюрпризів: краватка завдовжки 32 метри стала новим рекордом України.

До участі в параді долучилися, звичайно, й ужнівські молодиці. Студентка 5 курсу філологічного факультету Наталія Павлик перемогла в номінації «Найкращий макіяж». Дівчина вперше спробувала себе в ролі нареченої, тож ділиться враженнями: «Сукню й аксесуари мала свої, а от над «оформленням» образів чаклували професіонали. Закарпатський парад наречених може приносити тільки якнайпозитивніші емоції. Це унікальний шанс здійснити свою дитячу мрію: зняти з маленької дівчинки, яка живе всередині кожної з нас, мамину стару фіранку й одягнути в справжню весільну сукню, перетворити її на казкову принцесу, з якої весь день не зводять зачарованих поглядів. Найбільше сподобалася атмосфера свята та приготування до нього, радісне хвилювання й виправдані очікування».

Крім Наталі, ще одна з наших випускниць перемогла в номінації «Найоригінальніший букет». Випускниця відділення журналістики 2013 року Ґабріелла Руденко здивувала по-справжньому неочікуваним… не зовсім букетом – черепом, що був прикрашений дарами природи. До слова, дівчина представила образ африканської нареченої, бо їхня група презентувала ідею миру в усьому світі й показувала наречених з різних країн.

Дефіле наречених було не єдиним видовищем – для глядачів виступали учасники студії сучасного танцю «Бліц», а на завершення всі охочі мали змогу станцювати шоровий танець із молодими – ця традиція притаманна лише нашому регіону, а на Параді наречених вона ще й благодійна – гроші, які натанцювали дівчата, йдуть на допомогу дітям без батьківського піклування.

Ксенія Шокіна, Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Закарпатські педагоги перемогли у всеукраїнському конкурсі
Наступний На Закарпатті розпочала роботу міжнародна літня школа для педагогів