У Перечині провели тренінг із використання інформаційних технологій в освіті


Під час тренінгу в Перечинському професійному ліцеї

На базі Перечинського професійного ліцею відбувся навчальний-тренінг «Удосконалення професійної компетентності педагогів ПТНЗ із використання інформаційно-комунікаційних технологій та ресурсів мережі Інтернет».

Враховуючи високий навчальний потенціал сучасних ІТ-технологій та темпи їх розвитку, що обумовлені безперервною розробкою і вдосконаленням апаратних та програмних засобів, освіта викладача потребує постійного вдосконалення, випередженого формування й розвитку його ІКТ-компетентності, інформаційної культури в цілому. Сьогодні викладач повинен вміти кваліфіковано вибирати та застосовувати саме ті технології, які повною мірою відповідають змісту й цілям вивчення конкретної дисципліни.

З метою ознайомлення педагогічних працівників із можливостями програмних засобів та онлайн-середовищ для створення навчальних, демонстраційних і дидактичних матеріалів 8 червня на базі Перечинського професійного ліцею відбувся навчальний-тренінг «Удосконалення професійної компетентності педагогів ПТНЗ із використання інформаційно-комунікаційних технологій та ресурсів мережі Інтернет». Захід проводила Палош Н.М., завідувач інформаційно-аналітичного кабінету Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області.

11 педагогічних працівників ліцею, серед яких майстри виробничого навчання та викладачі спеціальних дисциплін, взяли участь у ньому. Використовуючи онлайн-сервіси canva.com, cacoo.com та easel.ly для створення презентації, плакату, схеми та інфографіки, педагоги виконували практичні завдання.

Також учасники пройшли онлайн тестування на безкоштовному веб-ресурсі «Майстер-тест», що дало можливість отримати інформацію про програмні продукти, які використовують у своїй педагогічній діяльності.

Завершенням заходу стане захист робіт та отримання сертифікатів про успішне оволодіння сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями та ресурсами мережі Інтернет.

Навчально-методичний центр
професійно-технічної освіти у Закарпатській області

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В УжНУ затвердили остаточні правила прийому (відео)
Наступний Управління освіти Ужгородської міськради провело конкурс "Юний технік-2017" (фото)