У Природничо-гуманітарному коледжі УжНУ на економічній конференції відкривали для себе нового Франка


Учасники конференції у Природничо-гуманітарному коледжі УжНУ

11–15 квітня у коледжі триває Тиждень економічних наук. Серед запланованих заходів – науково-практична конференція студентів «Економічний стан народу – це головна підстава цілого його життя, розвою, поступу», що відбулася 12 квітня. Наукові керівники та учасники форуму присвятили його 160-й річниці з дня народження Івана Франка.

У програмі конференції 13 змістовних доповідей, у яких студенти спеціальностей «Бухгалтерський облік», «Фінанси і кредит» та «Оціночна діяльність» об’єднали дослідження Іваном Франком економічних проблем та створення економічних прогнозів для України кінця XІX – перших десятиліть XX століття із проблемами сучасного стану фінансового сектору нашої країни, інфляційними процесами, актуальним страхуванням тощо.

Кожна студентська доповідь в аудиторії, прикрашеній портретами Івана Франка і Тараса Шевченка, вишитими рушниками, сприймалася зацікавлено. Присутні – студенти й викладачі – відкривали для себе нового Каменяра – не тільки поета чи літературознавця, а потужного аналітика, економіста, чиї погляди еволюціонували й міцніли разом із зростанням його світогляду, набуттям досвіду, глибоким вивченням життя Галичини й України в цілому.

Уся конференція – від вступного слова молодого педагога, модератора Тетяни Поп і до заключних фото на пам’ять – була пройнята духом високого патріотизму, «науки, думки, волі», як цього й бажав Іван Франко.

У роботі конференції взяла участь Катерина Ненько – регіональний представник журналу «Все про бухгалтерський облік», яка відзначила високий науковий рівень підготовки учасників та вдалі виступи студентів. Від імені редакції видання пані Катерина нагородила учасників дипломами та подарунками.

Оргкомітет конференції визначив три кращі доповіді, авторам яких голова методичної комісії коледжу Галина Пащук вручила грамоти: Ангеліні Чобаль (група «Фінанси і кредит»-21), Крістіні Філіпчик (група «Бухгалтерський облік»-21) та Ануці Шіман (група «Бухгалтерський облік»-31).

Адміністрація коледжу висловлює щиру подяку за якісну підготовку актуальної конференції науковим керівникам Ірині Поп, Наталії Бігар, Тетяні Поп, Юлії Безносько та Катерині Туряниці.

Бажаємо Вам, шановні колеги, дальших успіхів і педагогічного натхнення! Своєю працею Ви довели, що справжнього громадянина-патріота України можна виховувати, навчаючи складних фінансово-економічних дисциплін!

За інформацією Природничо-гуманітарного коледжу УжНУ
Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу побували в археологічному музеї УжНУ
Наступний В Іршаві пройшов чемпіонат "Закарпатська весна – 2016"