У Великій Доброні відбувся районний семінар заступників директорів шкіл


Учасники семінару у Великій Доброні

Відповідно до річного плану Ужгородського районного методичного кабінету 10 березня 2016 року на базі Великодобронської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум заступників директорів із навчально-виховної роботи на тему «Інноваційні педагогічні технології як засіб формування методичної компетентності педагогічних працівників».

Учасників семінару привітав директор школи Кантор Й.Й., який презентував історичні відомості та досягнення навчального закладу.

У ході семінару заступники директорів шкіл відвідали відкриті уроки:

  • з математики у 2-А класі «Вправи і задачі на засвоєння таблиці множення та ділення. Порівняння величин» – вчитель Гете Є. Ф.;
  • з біології у 6-А класі «Папороті. Лабораторне дослідження. Будова папоротей» – вчитель Керестень А. Е.;
  • з геометрії у 8-А класі «Площа трапеції» – вчитель Сані Е. Б.;
  • з угорської літератури у 8-Б класі «Mikszáth Kálmán: Bede Anna tartozása» – вчитель Габор В. Е.;
  • з української мови у 9-А класі «Складнопідрядні речення з підрядними обставинними» – вчитель Сільваші-Жупан С.Й.

Після відкритих уроків гості були запрошені на позакласний захід «Мова – душа народу». Заступник директора з НВР Великодобронської ЗОШ І-ІІІ ступенів Катона-Миронова Б.В. виступила з доповіддю-презентацією «Інноваційні педагогічні технології як засіб формування методичної компетентності педагогічних працівників».

Під час семінару завідувач РМК Янович Е.Д. ознайомили присутніх про хід виконання рішення колегії від 28.10.2015 року щодо роботи методичних кабінетів шкіл району, з особливостями проведення ДПА у цьому навчальному році та курсової перепідготовки вчителів.

Методист РМК Чомоляк А.І. підбив підсумки організації навчально-виховного процесу на уроках фізичного виховання та в позаурочний час.

З результатами ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та захисту науково-дослідницьких робіт МАН ознайомила присутніх Ком’ят І.Ф. Про результати розгляду та схвалення методичних розробок вчителів та підсумки участі педагогічних працівників у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року 2016» розповіла Сабовчик В.М.

Програма семінару була надзвичайно насичена. Заступники директорів з НВР отримали важливі настанови щодо успішного завершення навчального року та побажали колективу Великодобронської ЗОШ творчих здобутків на педагогічній ниві, повідомили у відділі освіти Ужгородської РДА.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній МОН бореться з монополією на виготовлення документів про освіту
Наступний Закарпатських педагогів нагородили медалями на міжнародній виставці у Києві