У всеукраїнському етапі олімпіади з угорської взяли участь тільки 9 учнів


Учасники всеукраїнського етапу олімпіади з угорської

28 березня на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося закриття IV етапу IV Всеукраїнської учнівської олімпіади з угорської мови та літератури, та нагородження переможців.

У перегонах змагалися 9 учнів 9-11 класів закладів освіти. У краї, де угорськомовна громада є однією з найчисельніших і проживає впродовж багатьох століть, олімпіада такого рівня підкреслює значимість знання рідної мови, літератури, історії та традицій предків.

Михайло Басараб, заступник директора з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності Закарпатського ІППО, побажав юним шанувальникам рідного слова впевненості у власних силах, перемоги у подальших випробуваннях та креативних ідей.

Єва Браун, методист філії Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти у м. Берегові, наголосила, що перемога – це спільні зусилля дітей та педагогів. Єва Ласлівна вручила переможцям цінні подарунки від Генерального консульства Угорщини у місті Ужгород та Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Дипломом І ступеня нагороджено Сегев Йоганну, ученицю 9 класу Вербовецької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області.

Учні з педагогами

Дипломом ІІ ступеня нагороджено Кочов Вікторію, ученицю 9 класу Есенської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області; Балінт Олександру, ученицю 10 класу Великодобронської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області.

Дипломом ІІІ ступеня нагороджено Мартин Домініку, ученицю 11 класу Ліцею з гуманітарним та природничим профілем с. Великі Береги Берегівського району Закарпатської області, повідомили в ЗІППО.

Нагадаємо: в Ужгороді вручили 108 дипломів переможцям Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Закарпатські педагоги взяли участь в учительській конференції у Словаччині
Наступний Ужгородський викладач прочитав серію лекцій студентам у Румунії