У закарпатських профтехосвітніх закладах цьогоріч 2,5 тисячі першокурсників (фото)


1 вересня

1 вересня – День Знань та початок нового навчального року, визначне і радісне для кожного з нас свято, це зустріч з друзями та викладачами, радість спілкування й навчання та передчуття чогось нового і невідомого. Особливо хвилюючим і незабутнім воно є для учнів першого курсу, яких прийняли у свою велику дружню родину професійно-технічні навчальні заклади Закарпаття.

Як повідомили в навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти Закарпатської області, з нагоди Дня знань та Першого дзвоника в 16 професійно-технічних навчальних закладах відбулися святкові лінійки з підняттям Державного Прапора України та звучанням Державного Гімну України.

Цьогоріч лави учнів ПТНЗ поповнило понад 2400 першокурсників, для яких перший вересневий дзвінок став своєрідним стартом цікавого і захоплюючого учнівського життя.

Керівники навчальних закладів, роботодавці привітали юнаків і дівчат, педагогічних працівників та батьків зі святом, побажали всім нових звершень і перемог, наснаги в навчанні, підкорення нових вершин у здобутті професії.

Перший урок у ПТУ

Перший урок нового 2017/2018 навчального року присвячений актуальним проблемам сучасності. Форми, методи та традиції його проведення були різноманітними, однак мета одна – формування в покоління, що підростає, активної громадянської позиції, національної свідомості та гордості, почуття патріотизму до отчого дому, формування  європейських демократичних цінностей; розуміння єдності й цілісності України, її багатонаціонального народу як національної ідеї розвитку вільної, незалежної, демократичної та європейської держави; збереження традицій та звичаїв рідного народу.

Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Данканича

Серед виховних заходів проведено та організовано уроки-спілкування: Європейське майбутнє України, „Ми – українці! Україна – це Європа”, „Моє майбутнє – в моїх руках”, „Поважаю європейські цінності, будуючи сучасну Україну” тощо; уроки в музеях, покладання квітів до меморіальних дошок випускникам навчальних закладів, які загинули в зоні АТО, установлених пам’ятних знаків та експозицій тощо.

Тячівський професійний ліцей

Педагоги разом із вихованцями переглянули відеоролики, мультимедійні презентації, фрагменти документальних фільмів, що висвітлюють минуле та сьогодення нашої країни, обговорювали питання державотворення, розвитку української історії, національного законотворення, основних державотворчих подій і процесів у незалежній Україні, відзначення 26-ї річниці Незалежності України, інтеграції України з Європейським Союзом.

Перша пара

З великою скорботою згадали події на Майдані, хвилиною мовчання вшанували Героїв Небесної Cотні, загиблих воїнів АТО, назвали прізвища героїв-односельців, патріотів Закарпаття, Героїв України, які захищали рідну землю і тих, які зараз, ризикуючи власним життям, відстоюють суверенітет і цілісність нашої держави на Сході України.

Незабутньою в пам’яті учнів Тячівського професійного ліцею залишиться урочиста посвята в першокурсники, проголошення присяги першокурсника.

Віриться, що учні ПТНЗ будуть гідними послідовниками уславлених традицій, які закладатимуть міцний фундамент знань для досягнення в майбутньому небачених висот.

Тож нехай Перший урок нового навчального року стане для всіх уроком миру, патріотичних цінностей, громадянської свідомості та любові до Батьківщини.

А зерна науки нехай зростають у юних душах урожаєм мудрості й натхнення та стануть щасливим квитком до здійснення всіх мрій і сподівань.

НМЦ ПТО в Закарпатській області

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Особливості впровадження "Нової української школи" в Ужгороді (відео)
Наступний Ужгородський студент-піаніст виступив із концертами у Франції