У Закарпатті на виїзному семінарі-практикумі побували освітні керівники з Волині


Освітнє керівництво з Волині на Закарпатті

Із 3 по 5 березня 2017 року делегація керівників управлінь та відділів освіти Волині на чолі з начальником управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації Людмилою Плахотною та головою обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки Василем Грановським, за активної організаційної участі обласного Центру туризму, спорту та екскурсій здійснила виїзний семінар-практикум у Закарпаття.

У ході семінару освітяни ознайомились із системою роботи навчальних закладів, зокрема і позашкільних установ, в умовах проведення реформ децентралізації. Учасники відвідали загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів села Колочава Міжгірського району, побували у шкільному літературно-краєзнавчому зразковому музеї імені Івана Ольбрахта. Цікавим був екскурс у музеї шкіл різного періоду, які є на території Колочави – це чеська, церковно-приходська та радянська школи. Вони передають атмосферу навчання та викладання того періоду – 20-50-х рр. минулого століття. Особливе враження залишила екскурсія до сільського музею архітектури та побуту «Старе село».

Упродовж трьох днів учасники семінару обговорили ряд важливих питань управлінської діяльності в освітній галузі, співпраці з новими об’єднаними територіальними громадами, а також відвідали цікаві пізнавальні природні та історико-культурні пам’ятки Закарпаття та Львівщини. Піднялись до найбільшого озера Українських Карпат – Синевир, розташованого на висоті майже 1000 метрів над рівнем моря та давньоруського скельного оборонного комплексу «Тустань», який входить до державного історико-культурного заповідника та національного природного парку «Сколівські Бескиди».

Така форма організації навчання стає доброю традицією серед освітян області. Обмін досвідом роботи у невимушеній атмосфері активного спілкування зміцнює професійні зв’язки, надихає на нові прогресивні ідеї, а також дає можливість поглибити знання про історичне минуле нашого народу.

Прес-служба Волинського ЦТСЕ, Педпреса

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Управління освіти Виноградівщини проводить конкурс разом із "об’єднанням русинів та слов’янського народу"
Наступний Ужгородські студенти вшанували на Красному полі захисників Карпатської України (фото)