У засіданні колегії департаменту освіти і науки ОДА взяв участь Москаль (фото)


Відбулося розширене засідання колегії департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА
Відбулося розширене засідання колегії департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА

В освітній галузі, як відомо, рік починається у вересні, а отже, підсумки його роботи традиційно підбиваємо у серпні.

Аналіз роботи галузі за навчальний рік було зроблено 22 серпня на підсумковому розширеному засіданні колегії департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації.

Участь у ньому взяли Геннадій Москаль, голова обласної державної адміністрації, та Світлана Харченко, головний спеціаліст відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України.

Звертаючись до присутніх, Геннадій Москаль наголосив, що освітня галузь переживає непрості часи – проводяться реформи, які, на жаль, не завжди мають належну фінансову підтримку, з іншого боку, є ряд факторів, які так чи інакше впливають на вирішення поставлених перед освітянами завдань, це і географічне розташування регіону, і мовне розмаїття нашого краю, і соціально-економічні умови розвитку суспільства загалом. Однак, запевнив, голова тут живуть працелюбні і талановиті педагоги та учні, які щодня своєю працею та успіхами примножують славу як Закарпаття, так і України.

Розширене засідання колегії департаменту. Виступає Ганна Сопкова

У своїй доповіді Ганна Сопкова, директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації, окреслила коло питань, над якими упродовж року працювала освітня галузь області, та розповіла, яких результатів вдалося досягти. Головний акцент було зроблено на тих питаннях, що потребують вирішення. Пріоритетом залишається – якість надання освітніх послуг. Однак, зрозуміло, що чимало чинників впливає на те, щоб повною мірою отримати той результат, якого прагнуть педагоги, учні, батьки.
Про це йшлося і виступах учасників розширеного засідання колегії.

Колегія департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА

Тож вироблено комплекс заходів, які через рішення колегії доведено до місцевих органів управління освітою та педагогічних колективів з тим, щоб покращити ситуацію.

Виступає Оксана Бабунич
Виступає Оксана Бабунич

Світлана Харченко озвучила позицію та кроки Міністерства освіти і науки України щодо впровадження реформ, зупинившись на її основних завданнях.

Нагородження

Не обійшлося без нагородження
Не обійшлося без нагородження

Джерело: департамент освіти і науки Закарпатської ОДА

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Закарпатських першокурсників відзавтра поселятимуть у гуртожитки
Наступний Ужгородські школярі провели флешмоб на підтримку української мови як державної (фото)