У ЗІППО пройшов “Літній інтенсив” для вчителів німецької мови


Курси для вчителів німецької мови у ЗІППО
Курси для вчителів німецької мови у ЗІППО

Німецький культурний центр – Інститут Гете в Україні – у рамках співпраці з Міністерством освіти і науки України (відповідно до підписаного договору про співпрацю) вже протягом 4 років організовує на базі регіональних Інститутів підвищення кваліфікації різноманітні методичні семінари і курси підвищення кваліфікації для вчителів німецької мови.

Ужгородський інститут післядипломної педагогічної освіти успішно співпрацює з Інститутом Гете в Україні: тут вже неодноразово проходили семінари для вчителів німецької мови, а методист з німецької мови Іванна Буксар отримала стипендію від Інституту-Гете і нещодавно повернулась із курсів підвищення кваліфікації із ФРН.

Із 27 червня по 8 липня на базі Ужгородського інституту підвищення кваліфікації проходили курси „Літній інтенсив” для вчителів (викладачів) німецької мови. 14 вчителів та викладачів вишів із 11 областей України мали змогу в інтерактивній формі покращити свої знання з німецької мови та методичні вміння, а також обмінятись досвідом. Заняття проводили досвідчені референти Гете-Інституту в Україні Іванна Голуб (Львів) та Вікторія Синьо (Ужгород).

Спілкування під час курсів відбувається виключно німецькою мовою, що дозволяє учасникам „зануритись” в атмосферу німецькомовного простору. Як своєрідний „бонус”, заохочення постійно підвищувати свій рівень володіння мовою, Інститут-Гете надає учасникам курсів можливість в останній день їх роботи безкоштовно скласти міжнародний іспит із німецької мови і, у разі його успішної здачі, отримати міжнародний сертифікат.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Стали відомі обсяги державного замовлення до УжНУ
Наступний Дипломи вручили випускникам МДУ