У ЗІППО відбувся тренінг для психологів і педагогів із усієї України


Учасники семінару-тренінгу
Учасники семінару-тренінгу

З 18 по 22 січня 2016 року на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти в рамках співпраці Міністерства освіти і науки України з Фондом Народонаселення ООН в Україні за підтримки програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Здоров’я жінок України» відбувся регіональний семінар-тренінг за навчальною програмою «Дорослішай на здоров’я».

Метою Програми є популяризація серед підлітків і молоді здорового способу життя й важливості цих аспектів для стану репродуктивного здоров’я у майбутньому; усвідомлення необхідності збереження та зміцнення здоров’я як важливої складової успішного дорослого життя; формування відповідального ставлення та мотивації до збереження сімейних цінностей, закладання основ відповідального батьківства.

Учасниками семінару-тренінгу стали практичні психологи, соціальні педагоги, методисти районних методичних кабінетів з Чернігівської, Київської, Житомирської, Чернівецької, Закарпатської областей. Після завершення навчання учасники отримали сертифікати та навчально-методичні посібники, що сприятимуть успішній реалізації програми у системі освіти, повідомили в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Інна Совсун: Умови контрактів ректорів не дозволяє оприлюднювати закон
Наступний Яценюк хоче замість Квіта зробити міністром Гриневич, - ЗМІ