Учень із Закарпаття візьме участь у міжнародній олімпіаді з інформатики


Закарпатські переможці всеукраїнської олімпіади з інформатики зі своїми наставниками

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич 12 травня 2016 року видала наказ “Про проведення конкурсних відбірково-тренувальних зборів кандидатів до складу команд учнів України для участі у міжнародних учнівських олімпіадах 2016 року”, який регламентує підготовку українських школярів до міжнародних олімпіад із астрономії, фізики, географії, математики, інформатики, хімії та біології.

В олімпіаді найвищого – міжнародного – рівня братиме участь школяр із Закарпаття – Станіслав Томашпереможець всеукраїнської олімпіади з інформатикиучень 10 класу Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів.

Тренуватимуть Станіслава Томаша та учнів з інших регіонів двоє представників Ужгородського національного університету – Олександр Міца, завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій УжНУ, та Роман Рубаненко, студент факультету інформаційних технологій УжНУ.

Освітній портал Закарпаття бажає команді закарпатців успішної підготовки і найкращих результатів на міжнародній олімпіаді!

Нагадаємо, що цього року юні закарпатці вперше перемогли на всеукраїнській олімпіаді з інформатики.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Як ужгородські юні астрономи спостерігали за транзитом Меркурія (фото)
Наступний У Берегові на міжнародній конференції обговорили проблеми економіки Карпатського регіону