Учні мукачівського аграрного ліцею передадуть своїм ровесникам із Луганщини та Донеччини вишиванки


Учні мукачівського аграрного ліцею з вишиванками для донеччан і луганчан

19 травня цього року, в День Вишиванки, у містах і селах України на вулиці вийдуть тисячі українців у вишиваних сорочках, щоб черговий раз продемонструвати свою любов до України і шану національному символу нашої країни – вишиванці. Ситуація на Сході нашої країни залишається напруженою, і тому жителі різних регіонів України прагнуть консолідації, миру і злагоди.

Діти Донеччини і Луганщини теж хочуть в День Вишиванки одягнути вишиті сорочки. Щоб допомогти дітям, які проживають в зоні АТО, педагоги та учні Мукачівського професійного аграрного ліцею ім. Михайла Данканича долучились до акції «Вишиванка дітям АТО». Було зібрано вишиванки, які надіслали дітям, що проживають в зоні АТО.

Вишиванки для донеччан і луганчан

Разом з вишиванками надіслали таке звернення:

Дорогі ровесники,
учні навчального закладу Східної України!

Даруємо Вам вишиванки – національний символ українського народу. З давніх-давен такі диво-сорочки носили українські хлопчики і дівчатка, батьки і матері, дідусі й бабусі. Вишиті сорочки вдягали відважні запорізькі козаки. Недарма вишиванку називали диво-сорочкою. Вона звеселяла душу в дні святкові, припадала до грудей і втішала у хвилини скорботи, оберігала козацькі серця від ворожих стріл.

Вишиванка – це оберіг українця і невід’ємна частина атрибутики нашої рідної України. Хай ці вишиванки принесуть Вам тепло наших сердець, звеселять Вас, дадуть впевненість і надію на те, що вже зовсім скоро над Вами буде мирне небо і свист куль замінить пташиний спів, а на полях понівечених вибухами снарядів, заколоситься пшениця.

Миру, щастя і добра Вам бажає інженерно-педагогічний та учнівський колектив Мукачівського професійного аграрного ліцею імені Михайла Данканича.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Ужгородські студенти влаштують "Лігу сміху"
Наступний Рейтинг шкіл Мукачева та району за результатами ЗНО