Учні закарпатських ПТНЗ зустрілися з Мирославом Дочинцем


Протягом лютого у закладах професійної (професійно-технічної) освіти області насичено пройшли тижні філологічних дисциплін.

У Берегівському професійному ліцеї сфери послуг у рамках тижня іноземних мов проведено низку різноманітних заходів, зокрема: бінарний урок з виробничого навчання з професії кухар та англійської мови на тему «Приготування страв з яєць. Організація робочого місця. Інструктаж з ТБ. Робота зі «Збірником рецептур». Варіння яєць у шкарлупі», брейн-ринг, літературний вечір та літературна акція «Побачення з книгою наосліп», під час яких учні ознайомилися з особливостями літературного перекладу текстів з іноземних мов.

Цікавою та насиченою була програма тижня англійської мови у Тячівському професійному ліцеї. Учні підготували для конкурсу «We study English» стінгазети, змагалися у інтелектуально-пошуковій грі «Quest» та вікторині «Найкращий знавець англійської мови», а під час конкурсу читців декламували вірші англійською мовою.

У Вищому професійному училищі № 3 м. Мукачево в рамках тижня української мови пройшли: виховний захід «Золото Карпат», присвячений закарпатським письменникам – лауреатам Національної премії України імені Тараса Шевченка, лінгвокраїнознавча вікторина «А чи знаєш ти?..», творча зустріч з відомим українським письменником, автором численних романів та книг малої прози, лауреатом багатьох літературних нагород Мирославом Дочинцем. На завершення тижня відбулася загальноучилищна лінійка, присвячена Міжнародному дню рідної мови. Також учні взяли участь у всеукраїнському конкурсі знавців мови «Патріот-2019».

Насиченим подіями видався Тиждень української словесності, що проводився у ДНЗ «Мукачівський центр професійно-технічної освіти. Цікавими були відкриті уроки з української мови «Правопис префіксів», «Орфоепічна норма. Орфоепічна помилка. Орфоепічний словник», учнівська акція «День без суржика», організовано виставку стінгазет «Мова – серце нації», де учні мали можливість висловити свої думки про важливість мови в житті народу. За підсумками тижня найактивніші учасники отримали подяки від керівництва закладу.

Проведення тижнів словесності сприяє підвищенню загальної мовної культури, розвитку мовленнєвої компетенції та творчих здібностей учнів.

Навчально-методичний центр
професійно-технічної освіти у Закарпатській області

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Ужгородські студенти здійснили екскурсію до 175-річчя Мігая Мункачі (фото)
Наступний Студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу відвідали музей А.Коцки