Українських дошкільнят навчатимуть, як поводитися з грошима


Дошкільна освіта

У 2015 році підписано Меморандум про співпрацю у сфері дошкільної освіти між Міністерством освіти і науки України та Міжнародною фундацією «Aflatoun International».

Відповідно до зазначеного Меморандуму та з метою упровадження в навчально-виховний процес дошкільних навчальних закладів основ соціальної і фінансової освіти дітей дошкільного віку, наказом Міністерства освіти і науки України від 22.01.2016 р. № 46 затверджено перелік ДНЗ та план заходів з  упровадження зазначеної програми.

У лютому місяці поточного року було проведено інструктивно-методичну нараду з питань упровадження основ соціальної та фінансової освіти в дошкільних навчальних закладах. Участь у нараді взяли представники Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької областей та міста Києва. Протягом дводенного семінару учасники ознайомились з концепцією, принципами та модулями програми «Афлатот», ознайомились з активними методами навчання, особливостями залучення батьків до навчально-виховного процесу, а також презентували пробні заняття на теми «потреби і ресурси», «зберігаємо, витрачаємо, ділимося», «Я і гроші» та інші.

Всього до проекту залучено 81 дошкільний навчальний заклад з 16 регіонів України.

Методичним забезпеченням основ соціальної і фінансової освіти дітей дошкільного віку займається Інститут модернізації змісту освіти, повідомили у МОН.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В УжНУ обрали голову НТСА
Наступний У Мукачівському університеті з'явився лінгафонний кабінет