Усе про реєстрацію на ЗНО-2016


ЗНО-2016

Реєстрація для участі у ЗНО почнеться 1 лютого 2016 року та триватиме до 4 березня 2016 року.

Про це 28 січня 2016 року у Міністерстві освіти і науки на прес-конференції розповів директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій.

Він зазначив, що у зовнішньому незалежному оцінюванні можуть взяти участь випускники загальноосвітніх навчальних закладів цього року та минулих років, які отримали повну загальну середню освіту і планують вступати до вищих навчальних закладів.

«Для вступу абітурієнти подають сертифікати ЗНО лише 2016 року», – підкреслив директор УЦОЯО.

Як розповів директор центру, кожен учасник ЗНО має право складати тести не більш як із чотирьох навчальних предметів.

Основну сесію ЗНО буде проведено з 5 травня до 17 червня, додаткову – з 14 червня до 4 липня. Для випускників шкіл 2016 року українська мова і література – обов’язковий предмет; ЗНО з математики або історії Україниза вибором випускника, будуть зараховуватися як оцінки за державну підсумкову атестацію.

«Випускник може пройти зовнішнє незалежне оцінювання з математики, з історії України, проте оцінку за ДПА буде зараховано лише з одного предмета», – пояснив Вадим Карандій.

Директор також розповів про основні етапи реєстрації для участі у ЗНО, яка почнеться 1 лютого 2016 року та триватиме до 4 березня 2016 року.

За його словами, з 1 лютого за допомогою спеціальної програми, розміщеної на офіційному сайті УЦОЯО, охочі взяти участь у ЗНО зможуть сформувати та роздрукувати бланк реєстраційної картки. Особи, які не мають змоги зробити це самостійно, можуть звернутися до пункту реєстрації. У цьому році для випускників загальних освітніх навчальних закладів пункти реєстрації створено за місцем їхнього навчання.


Увага! Прочитайте: Зареєструватися на ЗНО можна буде лише з паспортом


Окрім того, після оформлення реєстраційної картки учасник ЗНО має сформувати комплект реєстраційних документів. Реєстраційні документи випускники загального середнього навчального закладу цього року подають до закладу, в якому навчаються, а випускники минулих років, учні або студенти професійно-технічних, вищих навчальних закладів надсилають реєстраційні документи на адресу регіонального центру, указану в контрольно-інформаційному листі.

«Для випускників, які проживають на неконтрольованих територіях та не мають можливості надіслати документи поштою, передбачено подання документів електронною поштою», – зазначив Вадим Карандій.

Після проходження реєстрації майбутній учасник ЗНО отримає від регіонального центру

  • сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання,
  • інформаційний бюлетень та
  • реєстраційне повідомлення.

Ці документи будуть надіслані випускникам шкіл за адресою закладу, де вони навчаються. А випускникам минулих років – за адресою, указаною під час реєстрації. Зміни до реєстраційних даних можна вносити тільки до 18 березня.

Учасники антитерористичної операції, особи, які проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи української влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, можуть зареєструватися для участі в додатковій сесії з 19 березня до 20 травня. У такому разі до пакету реєстраційних документів потрібно додати заяву про участь у додатковій сесії та копію посвідчення учасника бойових дій або довідку про участь в АТО, копію сторінки паспорта громадянина України (особи, яка реєструється або одного з батьків (опікунів)), де вказано відомості про місце проживання.

Випускники 2016 року, які проживають на неконтрольованих територіях, для участі у ЗНО мають обрати загальноосвітній навчальний заклад, де бажають здобути повну загальну середню освіту на території, що контролюється українською владою.

Вадим Карандій повідомив, що реєстрація осіб для участі в пробному ЗНО триватиме до 30 січня 2016 року та зареєструватися можна на сайті регіонального центру. Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 2 квітня, а з іноземної мови, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії – 9 квітня, повідомили на сайті МОН.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Надбавку за вислугу років із педагогів не знімуть, натомість запровадять нову відповідальність - академічну
Наступний Під час зимових канікул школярі Тячівщини взяли участь у спортивних змаганнях