Устюгова Людмила Михайлівна


Докторську дисертацію на тему “Слова с полногласными и неполногласными корнями в системе словообразования русского языка” захистила в листопаді 2000 р. в Московському державному університеті ім. М. В. Ломоносова. ВАК України відмовив у переатестації у звязку з тим, що не всі публікації були визнані як такі, що відповідають вимогам профільних видань. На посаді професора кафедри російської мови працює з 2001 р.

Професор Л.М.Устюгова – автор численних праць. Зокрема, у співавторстві з О. В. Шимко вийшли друком 2 навчально-методичних посібники для самостійної роботи студентів: “Старославянский язык: Учебно-методическое пособие для самостоятельной работы студентов филологического факультета” (Ужгород, 2002. — 120 с.) и “Древнерусский язык: Графика, фонетика, морфология. Учебно-методическое пособие для самостоятельной работы студентов филологического факультета по курсу “История русского языка” (Ужгород, 2003. — 248 с.). Підготувала до друку наукову монографію на тему “Семантический и словообразовательный потенциал слов с этимологически родственными исконными и заимствованными корнями в истории русского литературного языка”. Приймає активну участь у наукових конференціях.

У 2002 р. під керівництвом проф. Л.М.Устюгової захистила кандидатську дисертацію О. С. Брандис. Раніше кандидатські дисертації захистили О. В. Шимко то А. В. Моргун.

Джерело: “Наукова еліта УжНУ”
(інформація станом на 2005 рік)

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Тиводар Михайло Петрович
Наступний Фатула Михайло Іванович